Search:   Advanced Search

Nákup cez kredity, cez počet stiahnutých súborov a individuálny nákup a fotografie z mobilu

Aby ste mohli sťahovať fotografie z fotobanky musíte byť jej registrovaným užívateľom. Vyplňte formulár a zvoľte si formu členstva - teda formu služieb a platenia. Máte na výber tieto možnosti Odber fotografií zhotovených mobilom - Odber podľa limitov - mesiace a veľkosť súboru - Odber fotografií rôznych veľkostí z kreditov.
 Svoje rozhodnutie - výber služby môžete zmeniť po prihlásení vo svojom konte. 

ŠPECIFIKÁCIA  PONUKY
 

*KREDITNÝ NÁKUP FOTOGRAFIÍ

  • Nákup kreditov
Pre zakúpenie kreditov treba na tejto stránke vyplniť jednoduchý formulár. Platiť môžete bankovým prevodom (bude vám vystavená faktúra, podľa ktorej zaplatíte sumu na účet), alebo použijete platobné systémy Paypal alebo Skrill (Moneybookers). Ak bude suma pripísaná na náš účet aktivujeme vám kredity. Výška kreditu je viditeľná vždy po prihlásení sa do fotobanky. Pri platbe prostredníctvom faktúry, prevádzkovateľ ju zasiela e-mailom a poštou.
 
  • Doba platnosti kreditu
Kredit má platnosť do svojho minutia, nevyužitý kredit odberateľovi prevádzame do ďalšieho obdobia alebo na inú službu. V prípade minutia kreditu si treba včas objednať vhodný počet - balíček, nakoľko sa kredity pripíšu na konto až po prijatí platby na náš účet.
 
  • Výška kreditu
Výšku kreditu vidí objednávateľ vždy po prihlásení do fotobanky. Pohyb sa uskutoční len nákupom fotografií. Preto máte prehľad o vašich financiách resp. kreditoch vo fotobanke. Ku  každej sťahovanej fotografií obdržíte e-mailom dodací list.

  • Hodnota kreditu
Hodnota kreditu v prepočte na eurá je výhodnejšia pri zakúpení väčšieho balíka. Napríklad pri kúpe balíčka 200 má hodnotu 1 kredit 0,29 euro, pri zakúpení  balíčka 700 je cena za 1 kredit len 0,23 euro.*NÁKUP FOTOGRAFIÍ PODĽA POČTU STIAHNUTÝCH SÚBOROV A VEĽKOSTI FOTOGRAFIE

V tento ponuke sú 4 možnosti zakupovania si fotografií a to počas 6 alebo 12 mesiacov, teda jedného kalendárneho roka. Bezplatný je uvedené z dôvodu, že už pri registrácii neplatíte nič, získavate kredit nula bodov.

- Odber fotografií - 6 mesiacov - malé a stredné súbory.
Vhodné pre noviny, časopisy, najmä pre portály.
cena 40.00 euro
celkom predplatených 14 stiahnutí 
denne povolené 2 stiahnutia

- Odber fotografií - 6 mesiacov - veľké súbory.- nie je aktívne
Vhodné pre noviny, časopisy, prípadne portály.
cena 40,00 euro
celkom predplatených 6 stiahnutí 
denne povolené 2 stiahnutia

- Odber fotografií - 12 mesiacov - malé a stredné súbory - nie je aktívne
Vhodné pre noviny, časopisy, najmä pre portály.
cena 170,00 euro
celkom predplatených  70 stiahnutí 
denne povolené 3 stiahnutia

- Odber fotografií - 12 mesiacov - veľké súbory. nie je aktívne
Vhodné pre noviny, časopisy, prípadne portály.
cena 170,00 euro
celkom predplatených  28 stiahnutí 
denne povolené 3 stiahnutia*NÁKUP FOTOGRAFIÍ ZHOTOVENÝCH MOBILOM
Pri registrácii užívateľa je možnosť objednať si prístup do fotobanky a počas 12 mesiacov si stiahnuť 80 fotografií zhotovených mobilom - Odber fotografií zhotovených mobilom. Poplatok za túto službu je 170,00 euro. V prípade, že kredit nevyužijete, bude Vám  vo výške zostatku prevedený na kredity.*INDIVIDUÁLNY NÁKUP FOTOGRAFIÍ

Až máte záujem o nákup fotografie je možný aj iný spôsob. Zašlete nám e-mailom ID snímky a názov fotografie. Veľkosť snímky si  vyberiete napr.: print verzia XL. Zároveň beriete na vedomie Obchodné podmienky užívateľa pri registrácii. Cena za takúto snímku v eurách je vytvorená počtom kreditov a násobkom hodnoty 0,40 euro. V e-maily uveďte vaše fakturačné údaje. Požadovaný súbor zašleme až po úhrade e-mailom, ktorý ste uviedli. 
V prípade rýchleho vybavenia do 12 hodín je potrebné uhradiť príplatok 15 euro. Na toto už musíte využiť formulár - objednávku. Až jeho odoslaním vieme reagovať v krátkom čase na vašu požiadavku.


15. 03. 2014

PHOTOPRESS.SK je člen skupiny PR MEDIARELATIONS

http://www.prmediarelations.sk/
Terms Of Use  |  Privacy Policy  |  Purchase Agreement
INSTAGRAM FORUM PHOTOPRESS