Fotobanka Scoopshot prichádza s ponukou na spoluprácu

logo_scoopshotFínska spoločnosť P2S Media Group Inc., ktorá prevádzkuje fotobanku http://www.scoopshot.com má aj rovnomennú aapku Scoopshot. Táto prešla viacerými zmenami a v súčasnosti obsahuje aj vlastný editor na úpravu fotografií. Web stránka má okrem iných vo svojom menu aj sekciu Professional Photographer. Podľa posledných informácií od jej zakladateľa Petri Rahja spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2010 v Helsinkách a jej platformou je crowdsourcing fotografov je v súčasnosti o ďalší krok vpredu. Má sa stať zaujímavým miestom pre každého profesionálneho fotografa, ktorého osloví a najme. Scoophot začal spolupracovať s Omnicom Media Group, ktorá je jedným z najväčších svetových mediálnych agentúr. Preto Scoopshot prišiel s výzvou vytvoriť najväčšiu svetovú sieť profesionálnych fotografov. Považuje to za najlepší spôsob, ako prilákať všetky objednávateľov fotografií a tak by Scoopshot a priniesol všetkým viac pracovných príležitostí.

Média, agentúry, blogeri, firmy, ale aj jednotlivci môžu žiadať Scoopshot fotografov, aby im poslali konkrétne fotografie alebo videá. Ak objednávateľ použije dielo, zaplatí poplatok. Systém Scoopshot sa postará o prevody práv a finančné transakcie, vrátane vyúčtovania, ak ste vedený ako profesionálny fotograf. Ak bude zaregistrovaných 1.000.000 fotografov spoločnosť sľubuje zvýšenie provízie pre všetkých autorov.

Túto aplikáciu používa viac ako 70 popredných mediálnych spoločností vrátane USA Today, News Corp Austrálii, Fiat a Oxfam.

Ak máte teda záujem o spoluprácu so Soopshot a chcete sa k nemu pridať, zaregistruje sa tu: https://pro.scoopshot.com/pro/register

(r)

© 2014 - blogforum.photopress. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs